Mariusz Szałaj wyróżniony tytułem Tygrysa Biznesu 2019!

Fundacja Pro Progressio wydała już piąty doroczny raport, który jest merytorycznym podsumowaniem najważniejszych branżowych trendów i aktywności z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Zawiera on również listę Tygrysów Biznesu – osób, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju sektora BSS w Polsce.

4Synchronicity dołącza do AHK Polska

Z przyjemnością informujemy, że dołączyliśmy do Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej AHK Polska. AHK działa w naszym kraju już od 20 lat i zrzesza około tysiąc firm członkowskich, co sprawia że jest to największa izba bilateralna w Polsce i jednocześnie jedna z największych niemieckich izb handlowych na świecie.

Aktualne trendy zmian modeli operacyjnych SSC /GBS

Modele operacyjne centrów usług wspólnych wciąż ewoluują, a transformacja biznesowa wpisała się na stałe do katalogu zadań kadry zarządczej organizacji typu SSC /GBS. Nowe technologie oferują możliwości, o których jeszcze niedawno mogliśmy jedynie marzyć. Żeby je wykorzystać, trzeba się dobrze przygotować – obrać jasny cel, pozyskać odpowiednie kompetencje, ustrukturyzować procesy, zabezpieczyć infrastrukturę i dane. I patrzeć uważnie co nowego przynosi każdy dzień – umiejętność adaptowania się do zmian i korzystania z dobrodziejstw cyfrowego świata może decydować o sukcesie lub porażce.

Zapraszamy do Akademii Rozwoju!

W dzisiejszej tak szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej, aby odnosić sukces, firmy zmuszone są elastycznie reagować na zindywidualizowane potrzeby rynków oraz swoich klientów. To dostosowanie oznacza w praktyce nieustanny rozwój, który może przyjmować bardzo rożne formy. Najbardziej oczywistą jest realizacja nowej inwestycji, ale też – i to scenariusz coraz częściej wybierany przez firmy – organiczny wzrost lub reinwestycje w dotychczasowej lub nowej lokalizacji. Rozwój może też jednak oznaczać częściową lub całkowitą zmianę dotychczasowego modelu biznesowego poprzez transformację i optymalizację, ale też outsourcing części nie-kluczowych procesów.

Śniadanie biznesowe 4Synchronicity & Edicom

Looking for ideas?

Zapraszamy na śniadanie biznesowe organizowane przez 4Synchronicity i Edicom!
Wydarzenie poświęcone jest efektywnym wdrożeniom rozwiązań optymalizacyjnych i automatyzacji procesów biznesowych i przeznaczone dla sektora Centrów Usług Wspólnych.
Spotkajmy się 21 listopada w warszawskim hotelu H15.

Strony

Ładuję ...